Aktywny wypoczynek

Idealny wypoczynek na Mazurach ma rożne formy. Udane lato pod żaglami na Jeziorze Nidzkim, aktywny wypoczynek zimą, czy komfortowy pobyt w Gościńcu u Magdy. Niezależnie od tego, jak wyobrażasz sobie urlop doskonały postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Dodatkowe udogodnienia:
•    wypożyczalnia sprzętu sportowo – rekreacyjnego
korty tenisowe w Jabłoń Lake Resort,
szlaki rowerowe.

Dysponujemy nowym sprzętem doskonałej jakości, który daje satysfakcję z uprawiania sportu i zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.
W naszej ofercie, każdy miłośnik aktywnego wypoczynku, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.
•    Nartorolki
Nartorolki do biegania nadają się nie tylko dla osób, które szukają urozmaicenia treningu do sezonu narciarskiego, ale także dla amatorów nowatorskich sportów.

•    Narty biegowe
Trasy narciarskie skupione na terenie Puszczy Piskiej wręcz zachęcają  do aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję swoją oraz najbliższych. Proponowane przez nas narty mogą być używane w każdych warunkach.

•    Rowery
Rower to doskonała zabawa dla całej rodziny. Gościniec u Magdy nad Jeziorem Nidzkim to świetna baza wypadowa na wycieczkę rowerową po Puszczy Piskiej. By dotrzeć na szlak, nie trzeba przedzierać się przez ruchliwe szosy.  + przyczepka rowerowa dwuosobowa + fotelik dziecięcy

•    Nordic – Walking
Nordic Walking jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku. Sport ten zapoczątkowany został, jako forma treningu dla narciarzy biegowych. Ma trzy poziomy aktywności – zdrowotny, fitness, sportowy – dzięki czemu można dopasować go dla ludzi w każdym wieku oraz o różnych potrzebach.  10 kompletów
   
•    Rolki
Jazda na  - zapomnianych już przez niektórych  - rolkach to typowy trening wytrzymałościowy. Wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu to same plusy dla zdrowia.  4 komplety

•    Zielona bieżnia - JOGGING
Bieganie od kilku lat staje się coraz modniejsze, a bieganie po lesie jest nie tylko zdrowsze ale i przyjemniejsze. O wiele przyjemniej biega się tam, gdzie unosi się zapach drzew,  słychać szum liści i śpiew ptaków, a wiatr delikatnie orzeźwia.

Oferujemy usługi serwisowe.